Szanowni Państwo,

25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z 27 kwietnia 2016r. w spawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych:

Administratorem Państwa danych osobowych jest
Zakład Stolarski "MAJSTER" Import-Export Krzysztof Kuniński
ul. Podmiejska 14, 06-500 Mława
NIP: 5691081675, REGON: 130250791
zwany dalej Administratorem.

Administrator zapewniamy realizację Państwa praw zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), w tym prawa dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawa wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych.

Zapewniamy zastosowanie środków technicznych i organizacyjnych niezbędnych dla zapewnienia poufności, integralności i ciągłości przetwarzanych danych.

Z dokładnym zakresem, celem oraz szczegółami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych mogą się Państwo zapoznać w zaktualizowanej Polityce prywatności.

Producent Mebli Kuchennych

Dywany i wykładziny - Mława


Oferuje Państwu szeroką gamę wykładzin obiektowych. Wykładziny obiektowe, zwane też kontraktowymi, to grupa produktów, które spełniają szereg kryteriów, przez co możliwe jest ich stosowanie w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Podstawą w tej grupie wykładzin jest komplet atestów (higieniczny, elektrostatyczny i trudnozapalności) potwierdzony odpowiednią dokumentacją, którą nasza firma może na Państwa życzenie przedstawić. W przypadku stosowania "kontraktu" w ciągach komunikacyjnych, kluczową własność stanowi także wytrzymałość wykładziny, która uzyskiwana jest przez wyższą gęstość runa.

Wykładziny obiektowe to również znajdujące się w naszej ofercie produkty z PCV.

Wykładziny przez nas proponowane mają praktycznie nieograniczone możliwości bardzo dokładnego łączenia, przez co uzyskiwane jest bardzo szerokie pole manewru w zakresie aranżacji projektowanych pomieszczeń (ukrycie mankamentów bądź też podkreślenie reprezentacyjności).

Mamy nadzieje, że prezentowana poniżej kolekcja spotka się z Państwa oczekiwaniami.meble na wymiar, mława, żuromin, działdowo, warszawa, olsztyn, nidzica, ciechanów, płońsk

Dywany i wykładziny mława

Nasz oferta dywanów i wykładzin:


- Dywany
- Wykładziny