Szanowni Państwo,

25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z 27 kwietnia 2016r. w spawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych:

Administratorem Państwa danych osobowych jest
Zakład Stolarski "MAJSTER" Import-Export Krzysztof Kuniński
ul. Podmiejska 14, 06-500 Mława
NIP: 5691081675, REGON: 130250791
zwany dalej Administratorem.

Administrator zapewniamy realizację Państwa praw zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), w tym prawa dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawa wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych.

Zapewniamy zastosowanie środków technicznych i organizacyjnych niezbędnych dla zapewnienia poufności, integralności i ciągłości przetwarzanych danych.

Z dokładnym zakresem, celem oraz szczegółami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych mogą się Państwo zapoznać w zaktualizowanej Polityce prywatności.

Producent Mebli Kuchennych

Producent mebli kuchennych - Mława


W ofercie posiadamy szeroki asortyment mebli.meble na wymiar, mława, żuromin, działdowo, warszawa, olsztyn, nidzica, ciechanów, płońsk

strony internetowe, e-sklepy, systemy CMS, pozycjonowanie stron internetowych, reklama w internecie, promocja firm produktów i usług, kupony rabatowe na usługi i produkty, mława, powiat mławski, żuromin, powiat żuromiński, działdowo, powiat działdowski, ciechanów, powiat ciechanowski

Nasz oferta mebli obejmuje:


- Meble kuchenne z płyty MDF - foliowane
- Meble kuchenne - fronty drewniane
- Meble kuchenne z płyty meblowej
- Meble kuchenne - fronty szklane
- Meble pokojowe i sypialniane
- Meble kuchenne z płyty fornirowanej
- Meble łazienkowe
- Meble do jadalni
- Meble biurowe
- Meble młodzieżowe
- Komody
- Szafy

 

Okucia i akcesoria firm:


- Rejs,
- Peka,
- Gamet,
- Blum

 

Okucia do szaf:


- Laguna,
- Aluprofil

 

Współpraca z firmami:


- Sławpol,
- Magura,
- Calirornia Trading,
- Veneer,
- Kronopol,
- Pfleiderer,
- Hranipex,
- Polkemic,
- Juan,
- Egger

 

Stosujemy lakiery firmy:


- ICA