Szanowni Państwo,

25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z 27 kwietnia 2016r. w spawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych:

Administratorem Państwa danych osobowych jest
Zakład Stolarski "MAJSTER" Import-Export Krzysztof Kuniński
ul. Podmiejska 14, 06-500 Mława
NIP: 5691081675, REGON: 130250791
zwany dalej Administratorem.

Administrator zapewniamy realizację Państwa praw zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), w tym prawa dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawa wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych.

Zapewniamy zastosowanie środków technicznych i organizacyjnych niezbędnych dla zapewnienia poufności, integralności i ciągłości przetwarzanych danych.

Z dokładnym zakresem, celem oraz szczegółami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych mogą się Państwo zapoznać w zaktualizowanej Polityce prywatności.

Producent Mebli Kuchennych

Meble kuchenne z płyty fornirowanej


Fronty fornirowane są wykonywane z płyt wiórowych lub MDF oklejonej dwustronnie okleiną naturalną z różnych gatunków drewna.

Do produkcji fornirów używa się następującego drewna:
- drewna na forniry krajowe – buk, dąb, jesion, olcha, brzoza i inne.
- drewna na forniry egzotyczne – wenge, jatoba, sapeli, teak i inne.

Płyty fornirowane stosowane są do produkcji mebli o podwyższonym standardzie.

Stosowanie takich płyt podnosi estetyczny wygląd wyrobów kosztem minimalnego zużycia drogiego drewna.
W naszej ofercie znajdują się forniry lakierowane (mat i połysk).

Galeria - Meble kuchenne z płyty fornirowanej

reklama internetowa, reklama mobilna przyczepy reklamowe z nagłośnieniem, reklamy zewnętrzne, banery, szyldy, litery przestrzenne, neony, wyświetlacze LED

Projekt i wykonanie wertaz 2014-2019
Licznik odwiedzin 85074
Online 1